im. Żołnierzy II batalionu 18 pułku piechoty

Życzenia dla „Ziemi Sochaczewskiej”

UDOSTĘPNIJ
/
178

Redakcja „Ziemi Sochaczewskiej” obchodzi 30-lecie istnienia pisma. Trzydzieści lat temu, 18 listopada ukazało się pierwsze wydanie gazety. Z tej okazji zuchy i harcerze z Hufca ZHP Sochaczew przygotowali niespodziankę – filmowe życzenia od całej komendy hufca, grona instruktorskiego, a przede wszystkim zuchów i harcerzy wraz z podziękowaniami za to, że brać harcerska zawsze mogła liczyć na „Ziemię Sochaczewską”.

„Ziemia Sochaczewa” ma trzydzieści lat, czyli tyle, ile odnowiony samorząd. Pierwszy numer pisma ukazał się 18 listopada 1990 roku. Z okazji jubileuszu niesamowitą niespodziankę zrobili nam harcerze, których lubimy, wpieramy, pokazujemy ich inicjatywy i aktywność od lat. Z okazji urodzin „ZS” otrzymaliśmy życzenia od całej komendy hufca, grona instruktorskiego, a przede wszystkim zuchów i harcerzy. I podziękowania za to, że brać harcerska zawsze mogła liczyć na „ZS”. I to na pewno się nie zmieni! Dziękujemy za pamięć i te cudowne życzenia! – napisał na Facebooku redaktor naczelny „Ziemi” Daniel Wachowski.