25 Środowiskowa Drużyna Harcerska „Echo” to drużyna, w której każdy może odnaleźć siebie i rozwijać swoje pasje! Zaczynając od poszerzenia wiedzy historycznej, ratowniczej czy działalności społecznej, a kończąc na poznaniu nowych interesujących miejsc, kultur oraz ludzi. Drużyna działa od 2012 roku i składa się z 32 osób. Nosi imię słynnego podróżnika i dziennikarza i ma wiele wspólnego z wędrowaniem! Harcerze biorą udział w wielu rajdach, nawet tych ogólnopolskich! W drużynie działają 4 zastępy: Bororo, Resjutkada, Chincha i Piraha, których nazwy pochodzą od nazw plemion indiańskich. Członkowie drużyny rozwijają swoją wiedzę i umiejętności na różnych kursach np. pierwszej pomocy. Bardzo chętnie wykorzystują zdobyte umiejętności i przekazują je innym. Zawsze chętni nieść pomóc i obecni wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Zbiórki odbywają się w każdy piątek w godzinach od 17.00 do 19.30 w Hufcu ZHP Sochaczew przy ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 3B

Drużynowy: pwd. Krystian Papierowski

Przyboczni: pwd. Iga Walkiewicz i wyw. Robert Liszewski