im. Żołnierzy II batalionu 18 pułku piechoty

Zabawa w teatr

UDOSTĘPNIJ
/
208

W miniony weekend, z okazji przypadającego 27 marca Międzynarodowego Dnia Teatru, bawiliśmy się z harcerzami w teatr, jednocześnie cały czas ćwicząc ich wytrwałość zgodnie z apelem #zostańwdomu!

Zadaniem było przeszukanie szaf z ubraniami, wybraniu czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego i przebraniu się, oczywiście pamiętając o odpowiedniej charakteryzacji. Dodatkowo do zabawy można było zaprosić domowników (siostrę, brata, mamę, tatę), którzy pomogli by w poszukiwaniach odpowiednich ubrań, przygotowaniu stylizacji oraz robieniu zdjęć. Samo oczywiście również mogli wziąć udział w zabawie. Efektami należało pochwalić się wstawiając zdjęcie w komentarzach na profilu hufca na Facebooku. Wszyscy uczestnicy #zabawywTEATR udowodnili, że potrafia być świetnymi aktorami! Najbardziej zaskoczyli nas instruktorzy, bo naprawdę spora grupa odpowiedziała na to wyzwanie. Tym soposobem na facebookowej stronie Hufiec ZHP Sochaczew zrobiło się bajkowo i kolorowo. Trzeba przyznać, że niektóre talenty naprawdę nas zaskoczyły.

A już najbardziej budujące było to, że zgodnie z apelem #zostńwdomu, pokazaliście jednocześnie, że na przekór wszystkiemu, potrafimy być #razemalezdalnie!

Wszystkie teatralne stylizacje przypominamy w podsumowaniu. Już szykujemy dla was kolejne aktywności. Śledźcie hufcowego FB i stronę internetową.