im. Żołnierzy II batalionu 18 pułku piechoty

Mazowiecka zostaje w domu

UDOSTĘPNIJ
/
185

Nie odbywają się zbiórki oraz wszelkie spotkania harcerskie. Decyzja ta podyktowana jest zapewnieniem zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. To dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Czas, który wymaga zmian i niecodziennych działań. Czas na modyfikację działań programowych w taki sposób, żeby zapewniały mazowieckim zuchom i harcerzom dostęp zdalnej działalności wychowawczej.

W tym celu stworzyliśmy takie miejsce w sieci, gdzie na ten niełatwy czas przenosimy działalność programową Chorągwi. To tu będziemy umieszczać pomysły, inspiracje, ale też gotowe przepisy na zbiórki. Nasze wspólne, MAZOWIECKIE!

Oprócz fejsbookowej wersji, uruchomiliśmy także stronę internetową, którą znajdziecie pod adresem www.mazowieckazostajewdomu.zhp.pl lub www.mazowieckazostajewdomu.pl

Zachęcamy do przekazywania informacji dalej i rozpowszechniania jej wśród zuchów, harcerzy, instruktorów, rodziców oraz wszystkich znajomych i przyjaciół.

Z dnia na dzień można znaleźć coraz więcej pomysłów na to, jak produktywnie wykorzystać czas spędzany w domach i jednocześnie dbać o wszechstronny rozwój naszych zuchów oraz harcerek i harcerzy.