im. Żołnierzy II batalionu 18 pułku piechoty

Biało-czerwone [wirtualne] wędrowanie

UDOSTĘPNIJ
/
225

Już za chwilę maj i ważne dla każdego Polaka święta. W tym roku musimy uczcić je zdalnie, ale żeby poczuć prawdziwie patriotyczną atmosferę przygotowaliśmy dla Was grę miejską po Sochaczewie. W ten sposób zgodnie z apelem #zostańwdomu będziemy mogli być #razemalezdalnie.

W wirtualną podróż w czasie oraz po najciekawszych miejscach naszego miasta i jego okolic zabierzemy Was 2 maja (w sobotę) w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Sprawdzimy Waszą wiedzę na temat Sochaczewa, jego historii i miejsc z nim związanych. Bez wychodzenia z domu będziecie mogli wspólnie z nami odwiedzić ciekawe zakątki miasta. Nie zabraknie też zadań związanych z majowymi świętami. Bądźcie czujni!

Nie czekajcie! Zgłoście swoją drużynę i podejmijcie wyzwanie! #Zostańwdomu i grajcie razem z nami.

‼️ Uwaga ‼️ Gramy drużynowo! Drużyna, która chciałaby wziąć udział w grze miejskiej „Biało-czerwone [wirtualne] wędrowanie” powinna wysłać zgłoszenie do koordynatora gry druha phm. Michała Wrocławskiego na adres: michal.wroclawski@zhp.net.pl do czwartku 30 kwietnia, do godz. 21:00. Po zgłoszeniu drużyna dostanie wytyczne dotyczące rozpoczęcia i udziału w grze.

Dla najlepszych i najszybszych uczestników gry przewidziane są nagrody! Czuwaj! ⚜

Dziękujemy Miasto Sochaczew za udostępnienie zdjęć.

Fot. Grzegorz Komendarek, ze zbiorów UM