im. Żołnierzy II batalionu 18 pułku piechoty

W Sochaczewie rozkręca się orkiestrowe granie

UDOSTĘPNIJ
/
131

W sochaczewskim sztabie WOŚP rozpoczęły się przygotowania do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, w powiecie sochaczewskim, za zbiórkę odpowiadać będzie sztab WOŚP – mieszczący się w hufcu ZHP.

Wielki finał odbędzie się 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Znowu na ulicach miasta i wszystkich gmin powiatu sochaczewskiego będzie kwestować 300 wolontariuszy zaopatrzonych w identyfikatory, orkiestrowe puszki i charakterystyczne czerwone serduszka.

Obecnie w sztabie trwa rejestracja wolontariuszy. Wszystkich, którzy w 2023 roku również chcieliby zagrać z orkiestrą i pomóc w organizacji wydarzenia zapraszamy do hufca. Dyżury,które będą pełnić instruktorzy hufca i wolontariusze sochaczewskiego sztabu rozpoczną się od poniedziałku, 28 listopada. 

Zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach od 18.00 do 19.30.

Zachęcamy również do polubienia profilu na Facebooku co pozwoli być na bieżąco z działaniami sztabu.